Klasa Okręgowa

PosTeamPtsPWDLFA+/-
1Wełna Skoki8130270313124107
2Płomień Połajewo60301938834538
3Sparta Złotów56301758683929
4Polonia Piła53301659544311
5Noteć Czarnków53301721178726
6Polonia Jastrowie48301461057507
7Korona Stróżewo473015213958510
8Sokół Damasławek4530129951438
9Pogoń Łobżenica4330141156475-11
10Sokół Szamocin4130118115460-6
11Unia Wapno3730114154960-11
12GLKS Wysoka3230102184263-21
13Polonia Chodzież313087154765-18
14Włókniarz Okonek243073204686-40
15Orzeł Pęckowo233065194475-31
16Iskra Krajenka1330342335113-78

Terminarzrozgrywekligi:PIŁA:KLASAOKRĘGOWA

RUNDAII

 

Kolejka:17wdniach 29/30.03.2014 r

Nr Gospodarz Goście

Data

Godzina

Wynik

129 Złotów - Połajewo

30.03.2014

11.00

 3:1
130 Szamocin - Czarnków

29.03.2014

16.00

 1:1
131 Łobżenica - Stróżewo

29.03.2014

14.00

 3:4
132 Wysoka - Wapno

30.03.2014

13.00

 2:1
133 Krajenka - Skoki

29.03.2014

16.00

 0:4
134 Okonek - Piła

29.03.2014

15.00

 0:1
135 Pęckowo - Damasławek

29.03.2014

16.00

 4:0
136 Jastrowie - Chodzież

29.03.2014

15.30

 3:0wo

Kolejka:18wdniach 05/06.04.2014 r

137 Połajewo - Jastrowie

06.04.2014

15.00

 6:1
138 Chodzież - Pęckowo

05.04.2014

14.00

 1:1
139 Damasławek - Okonek

06.04.2014

15.00

 3:1
140 Piła - Krajenka

05.04.2014

16.00

 3:2
141 Skoki - Wysoka

06.04.2014

15.00

 5:0
142 Wapno - Łobżenica

05.04.2014

16.00

 1:2
143 Stróżewo - Szamocin

05.04.2014

17.00

 4:2
144 Czarnków - Złotów

05.04.2014

16.00

 0:4

Kolejka:19wdniach 12/13.04.2014 r

145 Czarnków - Połajewo

12.04.2014

16.00

 4:2
146 Złotów - Stróżewo

12.04.2014

15.00

 0:3
147 Szamocin - Wapno

12.04.2014

16.00

 1:1
148 Łobżenica - Skoki

12.04.2014

14.00

 2:4
149 Wysoka - Piła

13.04.2014

15.00

 2:3
150 Krajenka - Damasławek

12.04.2014

16.00

 2:2
151 Okonek - Chodzież

12.04.2014

16.00

 3:1
152 Pęckowo - Jastrowie

12.04.2014

16.00

 0:1

Kolejka:20wdniach 19.04.2014 r

153 Połajewo - Pęckowo

19.04.2014

15.00

 4:0
154 Jastrowie - Okonek

19.04.2014

15.00

 4:1
155 Chodzież - Krajenka

19.04.2014

15.00

 4:1
156 Damasławek - Wysoka

19.04.2014

14.00

 3:0
157 Piła - Łobżenica

19.04.2014

13.00

 0:1
158 Skoki - Szamocin

19.04.2014

15.00

 7:0
159 Wapno - Złotów

19.04.2014

16.00

 1:2
160 Stróżewo - Czarnków

19.04.2014

16.00

 3:4

Kolejka:21wdniach 26/27.04.2014 r

161 Stróżewo - Połajewo

14.05.2014

17.30 

 3:6
162 Czarnków - Wapno

26.04.2014

16.00

 1:2
163 Złotów - Skoki

27.04.2014

11.00

 o:2
164 Szamocin - Piła

26.04.2014

 11.30 

 0:3wo
165 Łobżenica - Damasławek

26.04.2014

13.00

 1:2
166 Wysoka - Chodzież

27.04.2014

15.00

 2:1
167 Krajenka - Jastrowie

26.04.2014

16.00

 2:2
168 Okonek - Pęckowo

26.04.2014

16.00

 2:5

Kolejka:22wdniach 01.05.2014 r

169 Połajewo - Okonek

01.05.2014

12.00

 0:3
170 Pęckowo - Krajenka

01.05.2014

16.00

 4:1
171 Jastrowie - Wysoka

01.05.2014

16.00

 0:2
172 Chodzież - Łobżenica

01.05.2014

13.00

 3:0
173 Damasławek - Szamocin

01.05.2014

16.00

 1:1
174 Piła - Złotów

01.05.2014

15.00

 1:2
175 Skoki - Czarnków

01.05.2014

15.00

 9:0
176 Wapno - Korona Stróżewo

01.05.2014

16.00

 0:2

Kolejka:23wdniach 04.05.2014 r

177 Wapno - Połajewo

04.05.2014

16.00

 1:3
178 Stróżewo - Skoki

04.05.2014

17.00

 1:3
179 Czarnków - Piła

04.05.2014

17.00

 2:1
180 Złotów - Damasławek

04.05.2014

15.00

 1:1
181 Szamocin - Chodzież

04.05.2014

16.00

 2:1
182 Łobżenica - Jastrowie

04.05.2014

16.00

 1:2
183 Wysoka - Pęckowo

04.05.2014

15.00

 0:2
184 Krajenka - Okonek

04.05.2014

16.00

 2:7

Kolejka:24wdniach 10/11.05.2014 r

185 Połajewo - Krajenka

11.05.2014

15.00

 7:1
186 Okonek - Wysoka

04.06.2014

18.00

 1:2
187 Pęckowo - Łobżenica

10.05.2014

16.00

 0:2
188 Jastrowie - Szamocin

10.05.2014

16.00

 2:1
189 Chodzież - Złotów

10.05.2014

16.00

 1:3
190 Damasławek - Czarnków

11.05.2014

15.00

 0:2
191 Piła - Stróżewo

10.05.2014

16.00

 2:1
192 Skoki - Wapno

11.05.2014

15.00

 3:0

Kolejka:25wdniach 17/18.05.2014 r

193 Skoki - Połajewo

18.05.2014

15.00

 1:0
194 Wapno - Piła

17.05.2014

17.00

 3:0wo
195 Stróżewo - Damasławek

17.05.2014

17.00

 2:4
196 Czarnków - Chodzież

17.05.2014

17.00

 2:1
197 Złotów - Jastrowie

18.05.2014

15.00

 3:2
198 Szamocin - Pęckowo

17.05.2014

16.00

 2:1
199 Łobżenica - Okonek

17.05.2014

15.00

 3:3
200 Wysoka - Krajenka

18.05.2014

16.00

 2:1

Kolejka:26wdniach 24/25.05.2014 r

201 Połajewo - Wysoka

25.05.2014

15.00

 4:1
202 Krajenka - Łobżenica

24.05.2014

16.00

 2:0
203 Okonek - Szamocin

24.05.2014

16.00

 3:6
204 Pęckowo - Złotów

24.05.2014

16.00

 2:0
205 Jastrowie - Czarnków

24.05.2014

16.00

 0:2
206 Chodzież - Stróżewo

24.05.2014

16.00

 2:1
207 Damasławek - Wapno

25.05.2014

16.00

 1:0
208 Piła - Skoki

24.05.2014

16.00

 2:1

Kolejka:27wdniach 31.05/01.06.2014 r

209 Piła - Połajewo

31.05.2014

16.00

 3:1
210 Skoki - Damasławek

01.06.2014

15.00

 6:0
211 Wapno - Chodzież

31.05.2014

17.00

 2:0
212 Stróżewo - Jastrowie

31.05.2014

17.00

 4:1
213 Czarnków - Pęckowo

31.05.2014

17.00

 4:2
214 Złotów - Okonek

01.06.2014

15.00

 4:1
215 Szamocin - Krajenka

04.06.2014

18.00

 3:2
216 Wysoka - Łobżenica

01.06.2014

17.00

 0:3

Kolejka:28wdniach 07/08.06.2014 r

217 Połajewo - Łobżenica

08.05.2014

15.00

 3:0wo
218 Wysoka - Szamocin

08.06.2014

17.00

 1:3
219 Krajenka - - Złotów

11.06.2014 

18.00

 0:6
220 Okonek - Czarnków

07.06.2014

14.00

 1:3
221 Pęckowo - Stróżewo

07.06.2014

16.00

 4:5
222 Jastrowie - Wapno

07.06.2014

17.00

 2:2
223 Chodzież - Skoki

07.06.2014

17.00

 1:8
224 Damasławek - Piła

08.06.2014

16.00

 2:0

Kolejka:29wdniach 14.06.2014 r -obligatoryjny

225 Damasławek - Połajewo

14.06.2014

17.00

 2:1
226 Piła - Chodzież

14.06.2014

17.00

 5:2
227 Skoki - Jastrowie

14.06.2014

17.00

 5:0
228 Wapno - Pęckowo

14.06.2014

17.00

 4:2
229 Stróżewo - Okonek

14.06.2014

17.00

 8:2
230 Czarnków - Krajenka

14.06.2014

17.00

 8:0
231 Wysoka - Złotów

14.06.2014

17.00

 0:1
232 Szamocin - Łobżenica

14.06.2014

17.00

 2:3

Kolejka:30wdniach 21.06.2014 r -obligatoryjny

233 Połajewo - Szamocin

21.06.2014

17.00

 3:1
234 Łobżenica - Złotów

21.06.2014

17.00

 6:3
235 Wysoka - Czarnków

21.06.2014

17.00

 4:5
236 Krajenka - Stróżewo

21.06.2014

17.00

 3:5
237 Okonek - Wapno

21.06.2014

17.00

 6:3
238 Pęckowo - Skoki

21.06.2014

17.00

 0:5
239 Jastrowie /po powtórnej weryfikacji wynik utrzymany z boiska/ - Piła

21.06.2014

17.00

 2:1
240 Chodzież - Damasławek

21.06.2014

17.00

 1:1

 

Dodaj komentarz