Archiwa kategorii: A Klasa

medycyna

Jest obiecana pomoc

Nie były to słowa rzucane na wiatr. Inicjatywa prezesa OZPN Mariusz Markowskiego urealniła się.

Chodzi konkretnie o pomoc medyczną dla piłkarzy zrzeszonych w ramach pilskiego związku, którzy odnieśli urazy czy kontuzje podczas ligowych spotkań.

W ramach porozumienia OZPN z Przychodnią Lekarską Beamed w Pile, wszyscy Ci, którzy potrzebują fachowej opieki specjalistycznej (lekarz medycyny sportowej i ortopeda) są nieodpłatnie przyjmowani, diagnozowani i przypisywane jest im dalsze leczenie.

Masz problem? Zadzwoń lub skontaktuj się z OZPN Piła. Pomożemy abyś jak najszybciej mógł wrócić do gry .

OZPN 67 215 49 98, 509 791 594

press

Odwołanie kolejki 6-7 kwiecień

Wydział Gier i Ewidencji OZPN Piła po konsultacjach telefonicznych z klubami odnośnie stanu technicznego boisk piłkarskich informuje, ze odwołuje wszystkie zaplanowane na dzień 6/7 kwiecień br. mecze piłkarskie.

Nowe terminy zostaną podane osobnym komunikatem.

kurs_trener

Kolejna zmiana terminu klasy O i A

Wydział Gier i Ewidencji OZPN w Pile informuje, że w związku ze zmianą terminów Klasy Okręgowej i Klasy A w strefie poznańskiej, zmienia termin z 3 maja br. na dzień 15 czerwiec br. godz. 1600 dla Klasy Okręgowej, oraz podaje nowy termin dla I i II grupy Klasy A

z 3 maja br. na dzień 16 czerwiec br. godz. 1500. Pozostałe terminy zostają bez zmian. Terminy rozgrywania baraży o grę w IV lidze zostaną podane w terminie późniejszym.

 

Przewodniczący WGiE
Ryszard Woźniak

press

Odwołanie kolejki z 30.03.2013

Wydział Gier i Ewidencji OZPN w Pile po analizie panujących warunków atmosferycznych i braku ich poprawy w najbliższym tygodniu oraz leżącym zmarzniętym śniegu na boiskach piłkarskich, na posiedzeniu w dniu 21 marca br. podjął decyzję o odwołaniu wszystkich zawodów piłkarskich zaplanowanych na dzień 30 marca br. za wyjątkiem meczu Nielba Wągrowiec ? Fortuna Wieleń, gdzie obiekt piłkarski (sztuczna nawierzchnia) spełnia wymogi rozegrania tych zawodów w/w terminie. Czytaj dalej