KOMUNIKAT WYDZIAŁU DYSCYPLINY WZPN POZNAŃ

Uprzejmie informuję, iż w sezonie 2015/2016 obowiązuje nowy przepis dotyczący posiadania licencji trenerskiej podczas zawodów przez osoby prowadzące drużynę. Paragraf 11 pkt 4   Regulaminu rozgrywek  seniorów IV ligi i klas  niższych  na sezon 2015/2016 cyt.” trener jest zobowiązany do osobistego okazania sędziemu ważnej licencji trenerskiej, której numer i datę ważności sędzia osobiście wpisuje do protokołu zawodów a jeśli jest już wpisany to obok stawia swoja parafkę podpisu.”
W związku z powyższym w przypadku braku  takiego  wpisu na sprawozdaniu z zawodów zostaną one potraktowane jak rozegrane bez trenera z ważną  licencją i wyciągnięte  dalsze konsekwencje dyscyplinarne zawarte w paragrafie 11 pkt 3 cytowanego wyżej  regulaminu.Proszę wszystkich trenerów o zastosowanie się do w/w przepisu.

Kierownik Biura OZPN Piła
Ryszard Woźniak

 

Weryfikacja rozgrywek sezonu 2014/2015

KLASA OKRĘGOWA GRUPA PŁD
1. Płomień Połajewo      24  51  59-35  15  6  3
2. Unia Wapno                24  49  72-38  15  4  5
3. Noteć Czarnków         24  45  64-39  14  3  7
4. Radwan Lubasz          24  41  53-45  12  5  7
5. Korona Stróżewo       24  37  55-53  10  7  7
6. Nielba II Wągrowiec  24  35  52-52  10  5  9
7. Orzeł Pęckowo           24  34  40-39  10  4 10
8. Fortuna Wieleń          24  33  42-47  9  6  9
9. Polonia Chodzież      24  30  42-51  9  3  12
10. Noteć Rosko            24  26  43-61  7  5 12
11. Sokół Damasławek 24  24  41-45  6  6  12
12. Sokół Szamocin       24  20  36-54  5  5  14
13. Zamek Gołańcz       24  11  40-80  2  5  17

Klasa Okręgowa GRUPA PŁN
1. GLKS Wysoka              22  45  66-38  13  6 3
2. Pogoń Łobżenica        22  45  51-29  14  3 5
3. Sparta Złotów             22  43  55-34  14  1 7
4. Orkan Śmiłowo           22  39  59-31  11  6 5
5. Zjednoczeni Kaczory  22  37  39-32  10  7 5
6. Unia Ujście                  22  35  39-39  11  2 9
7. Włókniarz Okonek     22  27  47-60   8  3 11
8. TP Polonia Pila           22  26  41-39   7  5 10
9. Polonia Jastrowie       22  24  38-51   6 6 10
10. Łobzonka Wyrzysk  22  20  37-51   6 2 14
11. Orzeł Osiek              22  18  33-72   5 3 14
12. Stella Białośliwie     22  13  20-49   3 4 15
Zwycięzcy obu grup rozegrali mecze barażowe o wejście do IV ligi. W wyniku rozegranych meczów pomiędzy GLKS Wysoka – Płomień Połajewo 5:0 i 3:4 do IV ligi awansował zespół GLKS Wysoka.

KLASA „A” GRUPA I
1. Kłos Budzyń  18 45 71-20 14 3 1
2. WKS Wyszyny  18 40 61-26 13 1 4
3. Wenus Jędrzejewo 18 37 41-20 12 1 5
4. Gryf Zofiowo  18 31 40-37 10 1 7
5. Huragan Młynkowo 18 28 31-22 8 4 6
6. LZS Trzcianka 18 25 40-43 8 1 9
7. KP Leżenica  18 24 38-43 8 0 10
8. Kuźnica Czarnkowska 18 11 22-53 3 2 13
9. Błyskawica Bronisławki18 7 21-78 2 1 15
10. UKS ACER Miały18 15 25-48 5 0 13wycof.z rozrywek
KLASA „A” GRUPA II
1. Noteć Dziembowo 18 48 56-16 16 0 2
2. Iskra Krajenka 18 43 56-21 14 1 3
3. Błyskawica Nieżychowo18 32 28-24 10 2 6
4. Tarnovia Tarnówka 18 30 57-34 9 3 6
5. Zryw Sypniewo 18 25 28-26 8 1 9
6. Sokół Kościerzyn 18 25 41-42 8 1 9
7. Iskra Bądecz  18 22 42-37 7 1 10
8. Jedność Zakrzewo 18 20 30-51 6 2 10
9. Noteć Miasteczko 18 12 26-53 3 3 12
10. Orzeł Scholastykowo 18 6 20-80 2 0 16
KLASA „B” GRUPA I
1. ZKS Zelgniewo 16 37 57-17 11 4 1
2. Korona Brzeźnica 16 29 38-25 8 5 3
3. Legion Krępsko 16 28 34-27 9 1 6
4. Piast Złotów  16 25 26-27 8 1 7
5. GTS Lipka  16 23 36-29 6 5 5
6. Korona Dębno  16 22 33-35 6 4 6
7. Krajan Podróżna 16 16 29-31 4 4 8
8. Unia Bartoszkowo 16 14 23-44 4 2 10
9. Piast Głubczyn 16 9 21-62 3 0 13
KLASA „B” GRUPA II
1. Leśni Zawada  14 31 32-10 9 4 1
2. Drawa Krzyż  14 31 41-20 10 1 3
3. Iskra Runowo  14 27 34-22 8 3 3
4. Tarzani Wrzeszczyna 14 21 33-24 6 3 5
5. Sokół Gębice  14 19 27-22 5 4 5
6. Korona Siedlisko 14 17 24-28 4 5 5
7. Fortuna biała 14 8 15-48 2 2 10
8. Sokół Drawsko 14 3 14-46 1 0 13(wycofana z rozgrywek)
JUNIORZY STARSI GRUPA I
1. Polonia Chodzież 16 37 45-23 12 1 3
2. Wełna Skoki  16 30 41-32 10 0 6
3. Iskra Szydłowo 16 29 45-25 9 2 5
4. Lubuszanin Trzcianka 16 24 45-36 7 3 6
5. Płomień Połajewo 16 23 45-38 7 2 7
6. Orzeł Pęckowo 16 20 30-51 6 2 8
7. Korona Stróżewo 16 19 33-50 6 1 9
8. Unia Wapno  16 17 36-43 5 2 9
9. Noteć Rosko  16 10 17-39 3 1 12(wycofana z rozgrywek)
JUNIORZY STARSI GRUPA II
1. TP Polonia Piła 16 37 52-12 11 4 1
2. Orzeł Osiek  16 33 53-20 10 3 3
3. Sparta Złotów 16 31 35-23 10 1 5
4. Polonia Jastrowie 16 30 37-24 9 3 4
5. GLKS Wysoka  16 22 47-43 6 4 6
6. Leśni Zawada  16 18 29-42 5 3 8
7. Stella Białośliwie 16 18 21-39 5 3 8
8. Łobzonka Wyrzysk 16 10 20-52 3 1 12
9. Orkan Śmiłowo 16 5 11-50 1 2 13
JUNIORZY STARSI GRUPA III
1. Korona Dębno  16 36 69-26 11 3 2
2. GTS Lipka  16 35 85-31 11 2 3
3. Jedność Zakrzewo 16 29 42-20 8 5 3
4. KP Leżenica  16 28 62-39 9 1 6
5. Iskra Bądecz  16 25 32-39 8 1 7
6. Tarnovia Tarnówka 16 23 41-33 6 5 5
7. Iskra Krajenka 16 21 30-40 7 0 9
8. Sokół Kościerzyn 16 5 14-87 1 2 13
9. Błyskawica Nieżychowo16 4 21-81 1 1 14
Półfinały:
Korona Dębno – Polonia Chodzież  0:4 i 4:3
GTS Lipka – TP Polonia Piła  2:6 i 0:5
Mecz o 3 miejsce
GTS Lipka – Korona Dębno  4:3 i 4:3
FINAŁ
Polonia Chodzież – TP Polonia Piła  3:1 i 1:3 (1:4 k)
JUNIORZY MŁODSI GRUPA I
1. Sokół Szamocin 16 36 52-17 11 3 2
2. Pogoń Łobżenica 16 30 61-34 9 3 4
3. Leśnik Margonin 16 24 63-43 6 6 4
4. Zjednoczeni Kaczory 16 18 21-40 5 3 8
5. Kłos Budzyń  16 4 14-77 1 1 14
JUNIORZY MŁODSI GRUPA II
1. Golnica Ryczywół 20 42 72-28 13 3 4
2. Fortuna Wieleń 20 38 62-41 11 5 4
3. Radwan Lubasz 20 37 63-43 12 1 7
4. Unia Ujście  20 24 35-50 7 3 10
5. Drawa Krzyż  20 19 38-61 5 4 11
6. Wenus Jędrzejewo 20 12 30-77 4 0 16
Mecz o 3 miejsce
Fortuna Wieleń – Pogoń Łobżenica 3:2 i 3:3
FINAŁ
Golnica Ryczywół – Sokół Szamocin 0:1 i 1:10
TRAMPKARZ GRUPA I
1. Iskra Szydłowo 18 48 104-15 16 0 2
2. MOSIR Piła  18 46 84-19 15 1 2
3. Lubuszanin Trzcianka 18 40 84-35 13 1 4
4. Płomień Połajewo 18 30 71-61 9 3 6
5. WKS Wyszyny  18 26 38-61 8 2 8
6. Noteć Rosko  18 22 52-73 7 1 10
7. Noteć Czarnków 18 20 58-84 6 2 10
8. Drawa Krzyż  18 19 45-75 6 1 11
9. Fortuna Wieleń 18 10 12-58 2 4 12 (wycofana z rozgrywek)
10. UKS ACER miały 18 1 5-72 0 1 17 (wycofana z rozgrywek)
 TRAMPKARZ GRUPA II
1. Polonia Chodzież 16 45 96-25 15 0 1
2. Leśnik Margonin 16 40 98-15 13 1 2
3. Wełna Skoki  16 34 80-27 11 1 4
4. Sokół Szamocin 16 29 73-35 9 2 5
5. Zamek Gołańcz 16 23 55-55 7 2 7
6. Sokół Damasławek 16 18 27-33 5 3 8
7. Unia Wapno  16 10 26-75 3 1 12
8. Orzeł Osiek  16 7 17-105 2 1 13
9. Kłos Budzyń  16 4 13-115 1 1 14
TRAMPKARZ GRUPA III
1. Włókniarz Okonek 16 40 138-24 13 1 2
2. Sparta Złotów 16 39 116-26 12 3 1
3. Zryw Sypniewo 16 29 66-33 9 2 5
4. Łobzonka Wyrzysk 16 28 67-34 8 4 4
5. Pogoń Łobżenica 16 24 76-58 7 3 6
6. Orzeł Scholastykowo 16 19 60-91 5 4 7
7. GLKS wysoka  16 17 57-67 5 2 9
8. Polonia Jastrowie 16 10 43-90 3 1 12
9. Korona Brzeźnica 16 0 4-204 0 0 16
Mecz o 3 miejsce
MOSIR Piła – Iskra Szydłowo  5:0 i 2:0
FINAŁ 
Włókniarz Okonek – Polonia Chodzież 1:5 i 1:4
MŁODZIK GRUPA 1
1. Radwan Lubasz 12 33 82-15 11 0 1
2. Unia Ujście  12 27 72-23 9 0 3
3. Noteć Czarnków 12 24 91-33 8 0 4
4. Lubuszanin Trzcianka 12 16 49-48 5 1 6
5. AP Bambinis Trzcianka12 15 40-42 5 0 7
6. Orzeł Pęckowo 12 9 25-90 3 0 9
7. Gryf Zofiowo  12 1 14-122 0 1 11
MŁODZIK GRUPA II
1. MOSIR Piła  16 40 95-15 13 1 2
2. Włókniarz Okonek 16 39 80-21 13 0 3
3. Sparta Złotów 16 39 63-25 13 0 3
4. Football Academy Piła16 30 41-41 10 0 6
5. GTS Lipka  16 25 37-37 8 1 7
6. FA Fair-Play Złotów 16 21 44-35 7 0 9
7. Noteć Dziembowo 16 7 17-74 2 1 13
8. Pogoń Łobżenica 16 4 16-95 4 1 1
9. Soccer Stars Piła 16 9 17-67 3 0 13 (wycofana z rozgrywek)
MŁODZIK GRUPA III
1. Polonia Chodzież 14 36 65-14 12 0 2
2. Noteć Miasteczko 14 29 60-18 9 2 3
3. Sokół Szamocin 14 26 34-20 8 2 4
4. Leśnik Margonin 14 25 41024 8 1 5
5. Wełna Skoki  14 21 44-35 6 3 5
6. Sokół Damasławek 14 16 21-32 5 1 8
7. Unia Wapno  14 10 13-48 3 1 10
8. Korona Stróżewo 14 0 12-99 0 0 14
Mecz o 3 miejsce
MOSIR Piła – Polonia Chodzież  7:0 i 9:2
FINAŁ
Radwan Lubasz – Włókniarz Okonek 0:5 i 1:4
FINAŁ „ORLIKA”
Końcowa Tabela
1. FA Fair-Play Złotów 3 7 7-3
2. Sparta II Złotów 3 5 6-5
3. AP Bambinis Trzcianka3 2 4-5
4. Polonia Chodzież 3 1 6-10
FINAŁ „ŻAKA”
Końcowa Tabela
1. FA Fair-Play Złotów 3 7 6-2
2. Polonia Jastrowie 3 6 7-2
3. Drawa Krzyż  3 3 3-7
4. Wełna Skoki  3 1 1-6
HALOWI MISTRZOWIE OZPN PIŁA
PKO
1.GLKS Wysoka, 2.Korona Stróżewo, 3.Noteć Czarnków, 4.Unia Ujście, 5.Polonia Jastrowie, 6.Orzeł Pęckowo
Klasa „A”
1.WKS Wyszyny, 2.Iskra Krajenka, 3.Wenus Jędrzejewo, 4.Jedność Zakrzewo, 5.Noteć Dziembowo
Klasa „B”
1.Piast Złotów, 2.Drawa Krzyż, 3.Leśni Zawada, 4.ZKS Zelgniewo, 5.Legion Krępsko, 6.Tarzani Wrzeszczyna,7.Korona Brzeźnica, 8.GTS Lipka
Juniorzy Starsi
1.GLKS Wysoka, 2.Sparta złotów,3.Lubuszanin Trzcianka, 4.Jedność Zakrzewo, 5.Polonia Chodzież, 6.Unia Wapno, 7.Drawa Krzyż, 8.Korona Stróżewo
Juniorzy Młodsi
1.Polonia Chodzież, 2.Drawa Krzyż, 3.Lubuszanin Trzcianka,4.Leśnik Margonin, 5.Radwan Lubasz, 6.Golnica Ryczywół
Trampkarze
1.Polonia Chodzież, 2.Unia Ujście, 3.Drawa Krzyż, 4.Włókniarz Okonek,
Młodzik
1.Włókniarz Okonek, 2.Noteć Czarnków, 3.MOSIR Pila, 4.Football Academy Piła, 5.Sparta Złotów, 6.FA Fair-Play Złotów, 7.Radwan Lubasz, 8.Unia Ujście.
Orlik
1.Nielba Wągrowiec, 2.Soccer Piła, 3.AP Bambinis Trzcianka, 4.Polonia Jastrowie, 5.MOSIR Piła, 6.FA Fair-Play Złotów, 7.Radwan Lubasz, 8.Drawa Krzyż
Żak
1.FA Fair-Play Złotów, 2.Football Academy II Piła, 3.Drawa Krzyż, 4.Noteć Czarnków, 5.Radwan Lubasz 6.Football Academy I Piła, 7.AP Bambinis Trzcianka, 8.WKS Wyszyny
PUCHAR POLSKI
FINAŁ -18.05.2015 r. -Wągrowiec
1.Nielba I Wągrowiec – Iskra Szydłowo   1:1 (4:1 k)
Od powyższej weryfikacji można się odwołać w terminie 14 dni od momentu opublikowania na stronie internetowej OZPN Piła.                                                                                                    Przewodniczący WGiE                                                                        Piotr Przybyłowski

Finały w kategorii Orlik i Żak

Wydział Gier i Ewidencji OZPN Piła informuje, że w wyniku przeprowadzonych rozgrywek półfinałowych w kategorii „Orlik” i „Żak” dokonał na podstawie uzyskanych wyników podziału na grupy finałowe i turnieje pocieszenia.

Kategoria ORLIK
Grupa finałowa – 18.06.2015 r -godz. 16.30 w Złotowie.

godz. 16.30 AP Bambinis Trzcianka – FA Fair-Play Złotów
godz. 16.50 Polonia Chodzież – Sparta II Złotów
godz. 17.10 FA Fair-Play Złotów –  Polonia Chodzież
godz. 17.30 Sparta II Złotów –  AP Bambinis Trzcianka
godz. 17.50 Polonia Chodzież – AP Bambinis Trzcianka
godz. 18.10 FA Fair-Play Złotów – Sparta II Złotów
TURNIEJE POCIESZENIA

GRUPA  „A” – 21.06.2015 r -godz. 13.30 w Budzyniu.
Godz.13.30 Kłos Budzyń – Stella Białośliwie
godz. 13.50 Drawa Krzyż – Soccer Stars Piła
godz. 14.10 Kłos Budzyń – Soccer Stars Piła
godz. 14.30 Drawa Krzyż – Stella Białośliwie
godz. 14.50 Kłos Budzyń –  Drawa Krzyż
godz. 15.10 Stella Białośliwie – Soccer Stars Piła

GRUPA „B” – 22.06.2015 r -godz. 18.00 w Jastrowiu
godz. 18.00 Iskra Krajenka – Polonia I Jastrowie
godz. 18.20 Polonia II Jastrowie – Iskra Szydłowo
godz. 18.40 Iskra Krajenka – Iskra Szydłowo
godz. 19.00 Polonia II Jastrowie – Polonia I Jastrowie
godz. 19.20 Iskra Krajenka – Polonia II Jastrowie
godz. 19.40 Iskra Szydłowo – Polonia I Jastrowie

GRUPA „C” – 20.06.2015 r -godz. 10.00 w Czarnkowie  
godz. 11.00  Radwan Lubasz – Zamek Gołańcz
godz. 11.20 Noteć Czarnków – Polonia II Chodzież
godz. 11.40 Radwan Lubasz – Noteć Czarnków
godz. 12.00 Zamek Gołańcz – Polonia II Chodzież
godz. 12.20 Zamek Gołańcz – Noteć Czarnków
godz. 12.40 Polonia II Chodzież – Radwan Lubasz

GRUPA  „D” – 21.06.2015 r -godz. 11.00 w Dziembowie
godz. 11.00 WKS Wyszyny – Włókniarz Okonek
godz. 11.20 Noteć Dziembowo – FA Fair-Play Złotów
godz. 11.40 WKS Wyszyny – FA Fair-Play Złotów
godz. 12.00 Włókniarz Okonek – Noteć Dziembowo
godz. 12.20  Włókniarz Okonek – FA Fair-Play Złotów
godz. 12.40  WKS Wyszyny – Noteć Dziembowo
KATEGORIA  „ŻAK”
Grupa finałowa –21.06.2015 r -godz. 11.00 w Krzyżu.
godz. 11.00 Polonia Jastrowie – Drawa Krzyż
godz. 11.20 Wełna Skoki – FA Fair-Play Złotów
godz. 11.40 Polonia Jastrowie – FA Fair-Play Złotów
godz. 12.00 Drawa Krzyż – Wełna Skoki
godz. 12.20 Polonia Jastrowie – Wełna Skoki
godz. 12.40   Drawa Krzyż – Fa Fair-Play Złotów

TURNIEJE POCIESZENIA

GRUPA  „A” -21.06.2015 r -godz. 10.00 w Budzyniu
godz. 10.00 Noteć Czarnków – Soccer Stars Piła
godz. 10.20 Sparta Złotów – Kłos Budzyń
godz. 10.40 Soccer Stars Piła – Sparta Złotów
godz. 11.00  Noteć Czarnków – Kłos Budzyń
godz. 11.20  Noteć Czarnków – Sparta Złotów
godz. 11.40 Kłos Budzyń – Soccer Stars Piła

GRUPA  „B” -21.06.2015 r -godz. 11.00 w Wysokiej
godz. 11.00 GLKS Wysoka – Iskra Szydłowo
godz. 11.20 GLKS Wysoka – FA Fair-Play Złotów
godz. 11.40 FA Fair-Play Złotów – Iskra Szydłowo
godz. 12.00 Iskra Szydłowo – GLKS Wysoka
godz. 12.20 FA Fair-Play Złotów – GLKS Wysoka
godz. 12.40 Iskra Szydłowo – FA Fair-Play Złotów

Przewodniczący WGiE
Piotr Przybyłowski

 

Pierwsze wyniki finałowe

Wydział Gier i Ewidencji OZPN Piła w dniu 8 czerwca br. dokonał losowania meczów barażowych o prawo gry w IV lidze oraz par finałowych grup młodzieżowych w kat. junior starszy, junior młodszy, trampkarz i młodzik.

Mecze barażowe o prawo gry w IV Lidze.
14.06.2015 godz.16.00 Połajewo -Wysoka 0:5
21.06.2015 godz.16.00 Wysoka -Połajewo

Finał Juniorów Starszych
13.06.2015 godz.13.00 Chodzież -Piła  3:1
17.06.2015 godz.18.00 Piła -Chodzież
Mecz o 3 miejsce
13.06.2015 godz.11.00 Lipka -Dębno  4:3
20.06.2015 godz.14.00 Dębno -Lipka

Finał Juniorów Młodszych
13.06.2015 godz.15.00 Ryczywół -Szamocin 0:1
20.06.2015 godz.11.00 Szamocin -Ryczywół
Mecz o 3 miejsce
13.06.2015 godz.12.00 Wieleń -Łobżenica 3:2
20.06.2015 godz.16.00 Łobżenica -Wieleń

Finał Trampkarzy
13.06.2015  godz.12.00 Okonek -Chodzież 1:5
23.06.2015  godz.17.00 Chodzież -Okonek
Mecz o 3 miejsce
14.06.2015  godz.11.00 MOSIR Piła -Szydłowo 5:0
20.06.2015  godz.10.00 Szydłowo -MOSIR Piła

Finał Młodzika
14.06.2015  godz.12.00 Lubasz -Okonek  0:5
17.06.2015  godz.17.00 Okonek -Lubasz
Mecz o 3 miejsce
14.06.2015  godz.14.00 MOSIR Piła -Chodzież 7:0
19.06.2015 godz.18.00 Chodzież -MOSIR Piła

Przewodniczący WGiE
Piotr Przybyłowski

PILNE -Trenerzy OZPN Piła

Pion Szkolenia Wlkp. ZPN informuje, że ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń na kurs wyrównawczy trenerów UEFA B  w dniu 7 kwietnia 2015 o godz. 15.00 w Technikum Inżynierii Środowiska  przy ul. Golęcińskiej 9 w Poznaniu odbędzie się egzamin wstępny?  składający się z części teoretycznej i praktycznej.
Należy zabrać ze sobą książeczkę instruktora  lub dyplom trenera piłki nożnej, długopis i sprzęt sportowy ( buty na sztuczną nawierzchnię i strój piłkarski) .
Kryteria przyjęć na Kurs Wyrównawczy UEFA B
Kandydatem na kurs wyrównawczy trenerów UEFA B może być osoba, która spełnia następujące kryteria:
-posiada minimum legitymację instruktora sportu w  piłce nożnej wydaną zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki lub wcześniejszymi rozporządzeniami państwowymi obowiązującymi do 23 sierpnia 2013 roku,
-przedstawi zaświadczenie wystawione przez pracodawcę stwierdzające minimum jednoroczny
-staż pracy z dziećmi do 12 lat lub z licencją / dyplomem PZPN C .
-spełnia kryteria zawarte w ust. 1.5, 1.6, 1.7.
-1.5 przedstawi zaświadczenie wystawione przez lekarza o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie zawodu trenera piłki nożnej i uczestnictwo w kursie,
-1.6 złoży oświadczenie o niekaralności sądowej i pełnej zdolności do czynności prawnych.
-1.7 pomyślnie zaliczy egzamin wstępny składający się z części praktycznej i teoretycznej.
Absolwenci otrzymają Dyplom Trenera UEFA B i licencję trenerską UEFA B uprawniającą do prowadzenie zespołów młodzieżowych we wszystkich kategoriach wiekowych prowadzonych przez Wojewódzki ZPN oraz seniorów do Ligi Okręgowej włącznie.
Kierownik Biura Ryszard Woźniak

FINAŁ ORLIKA

Wyniki finału Orlika, który odbył się 15 marca w Trzciance.                                                 Eliminacje w grupach: Nielba Wągrowiec – UKS Fair-Play Złotów 1:0, MOSIR Piła – Radwan Lubasz 0:0, Drawa Krzyż – Soccer Stars Piła 0:2, AP Bambinis Trzcianka – Polonia Jastrowie 0:1, UKS Fair-Play Złotów – Soccer stars Piła 0:1, Radwan Lubasz – Polonia Jastrowie 0:2, Nielba Wągrowiec – Drawa Krzyż 1:0, MOSIR Piła – Lubuszanin Trzcianka 0:1, Drawa Krzyż – UKS Fair-Play Złotów 0:3, Soccer Stars Piła – Nielba Wągrowiec 0:3, AP Bambinis Trzcianka – Radwan Lubasz 0:0, Polonia Jastrowie – MOSIR Piła 0:1 Faza finałowa: o 7 miejsce Drawa Krzyż – Radwan Lubasz 1:1 (0:2 k), pierwszy półfinał Nielba Wągrowiec – AP Bambinis Trzcianka 2:0, drugi półfinał Soccer Stars Piła – Polonia Jastrowie 2:2 (2:0 k), mecz o 5 miejsce UKS Fair-Play Złotów – MOSIR Piła 0:0 ( 2:3 k), mecz o 3 miejsce AP Bambinis Trzcianka – Polonia Jastrowie 0:0 (3:1 k), Finał: Nielba Wągrowiec – Soccer Stars Piła 3:1                                                                Kierownik Biura Ryszard Woźniak